1TB WD BLUE SN5000 NVME SSD/PCIE GEN 4.0 UP TO 5150 MB/S RS
Symbol: WDS100T4B0E
Dostępność: Duża dostępność 84 szt.
Cena: 1135.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WDS100T4B0E
Dostępność: Duża dostępność 84 szt.
Cena: 1135.00
| Specyfikacja | |
| Współczynnik TBW | 600 |
| Losowy zapis (4KB) | 770000 IOPS |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (AS SSD) | 4900 MB/s |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Losowy odczyt (4KB) | 730000 IOPS |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| ID klucza M.2 | M |
| Prędkość odczytu z nośnika | 5150 MB/s |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (AS SSD) | 5150 MB/s |
| Docelowe obciążenie pracą | Mixed Use (MU) |
| Prędkość zapisu nośnika | 4900 MB/s |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Rewizja PCI Express CEM | 4.0 |
| Certyfikaty | BSMI, CAN ICES-3(B)/NMB-3(B), CE, FCC, KCC, Morocco, RCM, TUV, UL, VCCI |
| Waga produktu | 5,7 g |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 2,3 mm |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | UL |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | RCM |
| Certyfikaty zgodności | KCC |
| Certyfikaty zgodności | ICES |
| Certyfikaty zgodności | VCCI |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 130mm |
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Chronić przed wilgocią.
Western Digital Corporation
PO Box Address: BP 80006
92135 Issy les Moulineaux
France
support@wdc.com