2025 RMe Series, RM850e, 850 Watt, ATX 3.1, PCIe 5.1 GOLD Certified
Symbol: CP-9020296-EU
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 735.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CP-9020296-EU
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 735.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Umiejscowienie wentylatora | Przednie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Łączna moc (+3.3 V) | 150 W |
| Prąd wejściowy | 10 - 5 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 62,5 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Łączna moc | 850 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Łączna moc (+5 V) | 150 W |
| Łączna moc (+12 V) | 850 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Głębokość produktu | 86 mm |
| Waga produktu | 2,93 kg |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Przeznaczenie | PC |
| Technologia łożysk | Łożysko typu rifle |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Ilość złącz zasilania PATA | 2 |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Złącza zasilania PCI Express (12+4 pin) | 1 |
| Szerokość | 285mm |
| Długość | 185mm |
| Wysokość | 130mm |