24V Myjka ciśnieniowa GREENWORKS G24PW - 5105307
Symbol: 5105307
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 532.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5105307
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 532.00
| Specyfikacja | |
| Silnik | Silnik szczotkowy |
| Model | Myjka ciśnieniowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc silnika | 300 W |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie | 24 V |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Ciśnienie robocze (max) | 24 bar |
| Tempo maksymalnego przepływu | 180 l/h |
| Pojemnik na detergent | Tak |
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Dołączona dysza lancy | Tak |
| Wąż ciśnieniowy | Tak |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 395mm |
| Wysokość | 155mm |