3M Bright Screen Filter Prywatności na ekran
Symbol: 9152664
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 326.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9152664
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 326.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilny z ekranami dotykowymi | Tak |
| Transmisja światła | 85% |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Ograniczenia kąta widzenia | 60° |
| Obsługiwane typy wyświetlaczy | LCD/CRT |
| Wykończenie powierzchni | Błyszcząca/Matowa |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Anty odblaskowe |
| Format ekranu | Standardowy |
| Orientacja filtrowania prywatności | Krajobraz |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Typ instalacji | Mocowanie na klapkę + pasek mocujący |
| Filtr światła niebieskiego | Tak |
| Łatwy do usunięcia | Tak |
| Format obrazu | 16:10 |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz, Odporny na zadrapania |
| Odwracalność | Matowy-do-błyszczącego |
| Rozmiar ekranu (wysokość x szerokość) | 307 x 200 mm |
| Model | Bezramkowy filtr prywatności na wyswietlacz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 35,5 cm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Wysokość (imperialna) | 19,8 cm (7.8") |
| Szerokość (imperialna) | 30,7 cm (12.1") |
| Szerokość produktu | 307 mm |
| Waga produktu | 34 g |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 123 g |
| Szerokość opakowania | 330 mm |
| Wysokość opakowania | 4 mm |
| Głębokość opakowania | 241 mm |
| Certyfikaty zgodności | Ustawa o umowach handlowych (TAA) |
| Antyodblaskowe | Tak |
| Długość kartonu do wysyłki | 34,1 cm |
| Waga netto kartonu dostawczego | 172 g |
| Głębokość palety netto | 121,9 cm |
| Waga netto palety | 96,3 kg |
| Długość brutto palety | 121,9 cm |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 749 g |
| Szerokość palety netto | 106,7 cm |
| Wysokość kartonu dostawczego | 3 cm |
| Wysokość palety netto | 121,9 cm |
| Szerokość kartonu dostawczego | 25,2 cm |
| Wysokość brutto palety | 121,9 cm |
| Szerokość brutto palety | 106,7 cm |
| Opakowanie dostawcze GTIN (EAN / UPC) | 50638060338426 |
| Waga brutto palety | 435,4 kg |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 240mm |