3M Filtr Prywatyzujący Bright Screen do Microsoft® Surface® Pro 4, 5, 6, 7 12.3 cal, 3:2, BPTMS001
Symbol: 9152676
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 295.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9152676
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 295.00
| Specyfikacja | |
| Ograniczenia kąta widzenia | 60° |
| Obsługiwane typy wyświetlaczy | LCD/CRT |
| Format ekranu | Standardowy |
| Typ instalacji | Mocowanie na klapkę + pasek mocujący |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Łatwy do usunięcia | Tak |
| Transmisja światła | 85% |
| Wykończenie powierzchni | Błyszcząca/Matowa |
| Kompatybilny z ekranami dotykowymi | Tak |
| Kompatybilność z marką | Microsoft |
| Orientacja filtrowania prywatności | Krajobraz |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz, Odporny na zadrapania |
| Format obrazu | 3:2 |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Filtr światła niebieskiego | Tak |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Anty odblaskowe |
| Kompatybilność | Microsoft Surface Pro 5 12.3in; Microsoft Surface Pro 6 12.3in; Microsoft Surface Pro 4 12.3in; Microsoft Surface Pro 7 12.3in |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 31,2 cm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 31,2 cm (12.3") |
| Model | Bezramkowy filtr prywatności na wyswietlacz |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Odwracalność | Matowy-do-błyszczącego |
| Rozmiar ekranu (wysokość x szerokość) | 285 x 194 mm |
| Waga produktu | 29 g |
| Szerokość (imperialna) | 28,4 cm (11.2") |
| Wysokość (imperialna) | 19,3 cm (7.6") |
| Szerokość produktu | 285 mm |
| Wysokość produktu | 194 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 123 g |
| Szerokość opakowania | 330 mm |
| Wysokość opakowania | 4 mm |
| Głębokość opakowania | 241 mm |
| Certyfikaty zgodności | Ustawa o umowach handlowych (TAA) |
| Antyodblaskowe | Tak |
| Szerokość kartonu dostawczego | 25,2 cm |
| Wysokość kartonu dostawczego | 3 cm |
| Opakowanie dostawcze GTIN (EAN / UPC) | 50638060338587 |
| Waga netto kartonu dostawczego | 147 g |
| Szerokość brutto palety | 106,7 cm |
| Waga brutto palety | 435,4 kg |
| Wysokość palety netto | 121,9 cm |
| Szerokość palety netto | 106,7 cm |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 749 g |
| Długość brutto palety | 121,9 cm |
| Waga netto palety | 82 kg |
| Wysokość brutto palety | 121,9 cm |
| Długość kartonu do wysyłki | 34,1 cm |
| Głębokość palety netto | 121,9 cm |
| Szerokość | 24mm |
| Długość | 284mm |
| Wysokość | 176mm |