3M Filtr Prywatyzujący do monitorów bezramkowych 40 cal, 21:9, PF400W2E
Symbol: 539328
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 952.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 539328
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 952.00
| Specyfikacja | |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Format obrazu | 21:9 |
| Orientacja filtrowania prywatności | Krajobraz |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Anty odblaskowe |
| Obsługiwane typy wyświetlaczy | LCD/CRT |
| Kompatybilny z ekranami dotykowymi | Nie |
| Wykończenie powierzchni | Błyszcząca/Matowa |
| Łatwy do usunięcia | Tak |
| Filtr światła niebieskiego | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Przeznaczenie | Monitor |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 101,6 cm |
| Model | Bezramkowy filtr prywatności na wyswietlacz |
| Maksymalna wielkość ekranu | 101,6 cm (40") |
| Rozmiar ekranu (wysokość x szerokość) | 948 x 401 mm |
| Odwracalność | Matowy-do-błyszczącego |
| Kolor filtra | Czarny |
| Waga produktu | 210 g |
| Wysokość produktu | 401 mm |
| Szerokość produktu | 948 mm |
| Szerokość opakowania | 991 mm |
| Wysokość opakowania | 4 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 939 g |
| Głębokość opakowania | 584 mm |
| Certyfikaty zgodności | Ustawa o umowach handlowych (TAA) |
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Szerokość kartonu dostawczego | 59,7 cm |
| Długość kartonu do wysyłki | 100,3 cm |
| Wysokość kartonu dostawczego | 4,9 cm |
| Waga netto kartonu dostawczego | 1,05 kg |
| Waga brutto palety | 22,7 kg |
| Szerokość palety netto | 106,7 cm |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 6,07 kg |
| Głębokość palety netto | 121,9 cm |
| Waga netto palety | 147,4 kg |
| Opakowanie dostawcze GTIN (EAN / UPC) | 50051144065917 |
| Wysokość palety netto | 75,7 cm |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 110mm |