3MK HARDY MagSelfie Stick kijek do selfie Smartfon Czarny
Symbol: 5903108553001
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 199.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5903108553001
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 199.00
| Specyfikacja | |
| Końcówka | 15,5 cm (6.1") |
| Teleskopowy | Tak |
| Minimalna szerokość urządzenia | 1,35 cm |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Spust migawki | Tak |
| Przeznaczenie | Smartfon |
| Minimalna wysokość urządzenia | 7,6 mm |
| Bluetooth | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość (max) | 72 cm |
| Szerokość | 55mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 75mm |