3w1 Air fryer, pizza, grill Taurus
Symbol: 973006000
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 427.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 973006000
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 427.00
| Specyfikacja | |
| Podwójny element grzewczy | Tak |
| Typ konstrukcji | Pojedyńczy |
| Bez kwasu perfluorooktanowego (PFOA) | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Okienko | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Wolny od BPA | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Materiały | Metal |
| Typ ekranu | Cyfrowy |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Moc | 2200 W |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Wysokość produktu | 198 mm |
| Liczba programów | 11 |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Funkcja gotowania | Tak |
| Funkcja suszenia | Tak |
| Funkcja robienia pizzy | Tak |
| Maksymalna średnica pizzy | 30 cm |
| Automatyczna kontrola temperatury | Tak |
| Funkcja podgrzewania | Tak |
| Temperatura (min) | 40 °C |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość | 1 szt. |
| Frytkownica | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 405mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 405mm |
• Nie zostawiaj frytkownicy bez nadzoru podczas pracy.
• Zachowaj ostrożność przy obchodzeniu się z gorącym olejem.
• Upewnij się, że frytkownica jest odpowiednio uziemiona.