4VETS NATURAL - Renal New Dog 400g
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 23.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 23.00
| Specyfikacja | |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Seria | DOLINA NOTECI 4Vets Natural |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Niewystarczająca wydolność nerek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona nerek |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Waga produktu | 400 g |
| Forma dawkowania | Stały |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Niewydolność nerek |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Indyk |
| Białko | 4,5% |
| Popiół surowy | 1,3% |
| Zawartość wilgoci | 76% |
| Włókna surowe | 1,2% |
| Zawartość tłuszczu | 5% |
| Szerokość | 73mm |
| Długość | 74mm |
| Wysokość | 110mm |