AC Lite 14 SL lagoon-atlantic
Symbol: 342052413910
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 507.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 342052413910
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 507.00
| Specyfikacja | |
| Aktywność | Wędrówki |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Główny kolor produktu | Niebieski |
| Rozkładany | Nie |
| Wentylacja | Tak |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Rodzaj ramy | Ramka wewnętrzna |
| Waga produktu | 840 g |
| Objętość | 14 l |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Wysokość produktu | 540 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 200mm |