ACANA Classics Prairie Poultry - sucha karma dla psa - 14,5 kg (WYPRZEDAŻ)
Uszkodzone opakowanie, brak około 1kg karmy.
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 277.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Uszkodzone opakowanie, brak około 1kg karmy.
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 277.00
| Specyfikacja | |
| Forma dawkowania | Stały |
| Seria | ACANA Classics |
| Bez laktozy | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Smak karmy | Kurczak |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Waga produktu | 14,5 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Bezglutenowe | Nie |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Bez konserwantów | Tak |
| Białko | 27% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Zawartość wilgoci | 12% |
| Włókna surowe | 5% |
| Popiół surowy | 7,5% |
| Szerokość | 580mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 80mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.