ACANA Highest Protein Pacifica Dog - sucha karma dla psa - 2 kg
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 111.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 111.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bez cukru | Tak |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Smak karmy | Makrela |
| Smak karmy | Śledź |
| Główny smak | Ryby |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Bez konserwantów | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez laktozy | Tak |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Wiek zwierzęcia | W każdym wieku |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 2 kg |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Seria | ACANA Highest Protein |
| Kategoria | Dla psa |
| Zawartość tłuszczu | 17% |
| Włókna surowe | 6% |
| Zawartość wilgoci | 12% |
| Popiół surowy | 7% |
| Białko | 35% |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 260mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.