ACTIS KH-703CR Tusz (zamiennik HP 703 CD888AE; Standard; 12 ml; kolor)
Symbol: KH-703CR
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 87.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KH-703CR
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 87.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Zastępuje | HP 703 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 12 ml |
| Kod OEM | HP 703 CD888AE |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | HP Deskjet: D730, F735, K109a, K209a. HP Photosmart: K510a. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wersja | Standard |
| Technologia | Regenerowany (odnowiony) |
| Klasa | A |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 40mm |
• Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu z oczami i skórą.
• Nie wdychać oparów.