ADDISON PLECAK DO NOTEBOOKA DO 15,6" YALE 15
Symbol: 311015
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 78.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 311015
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 78.00
| Specyfikacja | |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Główny kolor produktu | Bordowy |
| Segment HP | Biznes |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Rozkładany | Nie |
| Ilość przednich kieszeniach | 1 |
| Ilość przegród/komór | 3 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Kieszeń tylna | Nie |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Zamki szyfrowe | Nie |
| Port USB | Nie |
| Zintegrowana komora (y) | Tak |
| Przegródka na tablet | Nie |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Materiały | Nylon |
| Kieszenie zewnętrzne | Górna kieszeń |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Przykrycie chroniące przed deszczem | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na klucze |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na zamek |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na dokumenty |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na długopis |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na telefon komórkowy |
| Typ obudowy | Plecak |
| Pasek na ramię | Nie |
| Przegroda klawiatury | Nie |
| Twardy panel przedni | Nie |
| Przegródka na słuchawki | Nie |
| Rekomendowana waga | 1,1 kg |
| Grubość | 11 cm |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 310 mm |
| Szerokość produktu | 420 mm |
| Dołączona myszka | Nie |
| Szerokość | 395mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 470mm |