AGFEO Infinity Zestaw słuchawkowy Bezprzewodowy Opaska na głowę Biuro/centrum telefoniczne Bluetooth Czarny
Symbol: 6101787
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 1970.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6101787
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 1970.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 189 g |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podłączane systemy DECT | Tak |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Czas rozmowy | 20 h |
| Czas gotowości | 100 h |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 225mm |
| Wysokość | 210mm |