AKUMULATOR ENERGIZER POWER PLUS AA HR6/4 2000mAh
Symbol: 417019
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 69.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 417019
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 69.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 27 g |
| Średnica | 1,45 cm |
| Wysokość produktu | 50,5 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 30 °C |
| Głębokość opakowania | 15 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Waga wraz z opakowaniem | 120 g |
| Szerokość opakowania | 79,5 mm |
| Wysokość opakowania | 114 mm |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Rozmiar baterii | AA |
| Rodzaj baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Liczba cykli ładowania | 1000 |
| Technologia baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Liczba baterii włączone | 4 szt. |
| Żywotność baterii (max) | 5 lat(a) |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 100mm |
Energizer SA
Birmensdorferstrasse 24
8902 Urdorf ZH
Switzerland
customersupport@energizer.com