AKUMULATOR LITOWO-ŻELAZOWO-FOSFORANOWY LiFePO4 Green Cell Cube 12.8V 12Ah LFPGC12V12AH
Symbol: 55570
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 289.67
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 55570
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 289.67
Zamiast ciężkich akumulatorów kwasowo-ołowiowych, wybierz lżejsze i długowieczne akumulatory LiFePO4. Dzięki wyższej gęstości energii są one idealnym rozwiązaniem do wielu zastosowań, takich jak:
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Producent ogniw | Green Cell |
| Napięcie | 12.8V |
| Typ | LiFePO₄ |
| Producent | Green Cell |
| Wymiary | 155x100x100mm |
| Waga | 2kg |
| Pojemność | 12Ah |
| Temperatura pracy | -20~60°C |
| Terminal | F2 |
| Ciągły prąd rozładowania | 12A |
| Ciągły prąd ładowania | 7A |
| Żywotność | ponad 5 lat |
CSG S.A.
rtm. Witolda Pileckiego 8
32-050 Skawina
Poland
support@greencell.global