ALANTEC Szafa wisząca 19" 6U 600x450, drzwi szklane, kolor szary, zmontowana (SW-6U-600-450-01-SA)
Symbol: SW-6U-600-450-01-SA
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 419.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SW-6U-600-450-01-SA
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 419.00
| Specyfikacja | |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło hartowane |
| Zamykane | Tak |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Pojemność stelaża | 6U |
| Model | Szafa wisząca |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Stal |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Grubość materiału | 1,2 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Waga produktu | 13,5 kg |
| Szerokość | 470mm |
| Długość | 400mm |
| Wysokość | 610mm |
• Ostrożnie obchodzić się z elementami szklanymi, mogą się stłuc i spowodować skaleczenia.
• Przed przystąpieniem do instalacji upewnij się, że ściana jest w stanie utrzymać odpowiedni ciężar szafy.
• Dbaj o odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzewania sprzętu zamontowanego w szafie.