AMPHIBIOUS PLECAK WODOSZCZELNY KIKKER 20L ŻÓŁTY P/N: ZSA-5020-04
Symbol: ZSA-5020-04
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 244.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ZSA-5020-04
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 244.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Wyposażenie plecaka | Regulowane i wyściełane szelki |
| Wyposażenie plecaka | Regulowany pas biodrowy |
| Wyposażenie plecaka | D-ringi - możliwość mocowania dodatkowych akcesoriów |
| Wyposażenie plecaka | System zamykania Quick Proof (górny lub boczny) |
| Pojemność | 20 l |
| Wysokość (cm) | 56 cm |
| Szerokość (cm) | 32 cm |
| Waga produktu | 0,8 kg |
| Głębokość | 13 cm |
| Szerokość | 560mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 320mm |
• Nie pozostawiać plecaka w zasięgu dzieci bez nadzoru.
• Unikać długotrwałego narażenia na wilgoć.
• Nie używać plecaka do przenoszenia niebezpiecznych substancji.