ANIMAL ISLAND Indyk i przepiórka - Karma mokra dla psów - 800g
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 37.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 37.00
| Specyfikacja | |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Waga produktu | 800 g |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Indyk |
| Seria | ANIMAL ISLAND Everyday |
| Kategoria | Dla psa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Popiół surowy | 1,9% |
| Białko | 10,1% |
| Zawartość tłuszczu | 5,3% |
| Włókna surowe | 2,4% |
| Zawartość wilgoci | 76,4% |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 100mm |
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.