ANIMAL ISLAND łosoś sucha pies 1 kg
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 69.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 69.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 1 kg |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Główny smak | Łosoś |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Bezglutenowe | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Kategoria | Dla psa |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Budowa mięśni |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Bez cukru | Tak |
| Włókna surowe | 3,5% |
| Białko | 32% |
| Zawartość wilgoci | 9% |
| Zawartość tłuszczu | 16% |
| Popiół surowy | 7,5% |
| Szerokość | 305mm |
| Długość | 228mm |
| Wysokość | 62mm |
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
• Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy.
• Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.