APC EASY UPS 1200VA 230V AVR/IEC SOCKETS
Symbol: BVX1200LI
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 688.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BVX1200LI
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 688.00
| Specyfikacja | |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 300 V |
| Wartość znamionowa udaru energii | 273 J |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,2 kVA |
| Moc rzeczywista | 650 W |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 140 V |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 7,5 kg |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 914,4 m |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 914,4 m |
| Wysokość opakowania | 297 mm |
| Głębokość opakowania | 495 mm |
| Szerokość opakowania | 235 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,5 kg |
| Dołączona karta zarządzająca | Nie |
| Przewody | Kabel mocy wejściowy |
| SmartSlot | Nie |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Wtyczka | C14 panel |
| Port SmartConnect | Nie |
| Zimny start | Tak |
| Czas ładowania | 6 h |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 500mm |
| Wysokość | 240mm |