APC Rack ATS, 230V, 16A, C20 in, (8) C13 (1) C19 out
Symbol: AP4423A
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 6213.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AP4423A
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 6213.00
| Specyfikacja | |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 432,5 |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Układ | Rack |
| Kolor produktu | Czarny |
| Certyfikaty | CE, cUL listed, EN 55022 class A, FCC part 15 class A, UL listed |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 207 V |
| Prąd wyjściowy | 16 A |
| Prąd wejściowy | 16 A |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 253 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Głębokość produktu | 236 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 432 mm |
| Waga produktu | 3,74 kg |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Wysokość opakowania | 114 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,51 kg |
| Szerokość opakowania | 600 mm |
| Głębokość opakowania | 356 mm |
| Ilość gniazd sieciowych | 9 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Typy wyjść AC | C19 panel |