APC Replacement Battery Cartridge #133
Symbol: RBC133
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 2478.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBC133
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 2478.00
| Specyfikacja | |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Pojemność baterii | 432 VAh |
| Waga produktu | 12 kg |
| Szerokość produktu | 216 mm |
| Głębokość produktu | 343 mm |
| Wysokość produktu | 83 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,6 kg |
| Szerokość opakowania | 368 mm |
| Wysokość opakowania | 152 mm |
| Głębokość opakowania | 495 mm |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 41 |
| Szerokość | 380mm |
| Długość | 500mm |
| Wysokość | 170mm |