ARCTIC Z2 (Gen 3) uchwyt / stojak do monitorów 86,4 cm (34") Biurko Czarny
Symbol: AEMNT00053A
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 331.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AEMNT00053A
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 331.00
| Specyfikacja | |
| Regulacja wysokości | 38 cm |
| Długość przewodu | 2 m |
| System operacyjny | Windows 10, 8,1, 7, Vista, XP macOS Linux |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prąd wyjściowy | 0,5 A |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Waga produktu | 3,4 kg |
| Szerokość opakowania | 426 mm |
| Wysokość opakowania | 307 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,99 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 78 mm |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba przekładek | 4 |
| Liczba śrub | 35 |
| Liczba klipsów do kabla | 1 |
| Dołączona płyta przepustowa | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kąt obrotu | 180° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 15° |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Port USB | Tak |
| Kraj pochodzenia | Hongkong |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Grubość blatu (min) | 2 cm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 86,4 cm (34") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Grubość blatu (max) | 6 cm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 15 kg |
| Szerokość | 80mm |
| Długość | 427mm |
| Wysokość | 308mm |
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu.
• Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora.
• Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta.