ASUS ROG Carnyx USB Gaming Microphone (25mm condenser capsule, 192kHz/24-bit, cardioid, high-pass filter, built-in pop filter, m
Symbol: C501 ROG CARNYX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1351.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C501 ROG CARNYX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1351.00
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | USB |
| Waga mikrofonu | 634 g |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Długość kabla | 3 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania | Stół |
| Szerokość opakowania | 198 mm |
| Głębokość opakowania | 165 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,23 kg |
| Wysokość opakowania | 297 mm |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Model | Mikrofon stołowy |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Stojak mikrofonu | Tak |
| Częstotliwość próbkowania | 192 kHz |
| Czułość mikrofonu | -37 dB |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (1 kHz) | 120 dB |
| Przepływność | 24 bit |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Zalecana impedancja obciążenia | 80 Hz |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 158mm |
| Wysokość | 157mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie otwierać urządzenia, aby uniknąć uszkodzeń.
• Przechowywać w suchym miejscu, z dala od wilgoci.
ASUS Polska Sp. z o.o.
Cybernetyki 9,
02-677 Warszawa
Poland
sales@asus-polska.pl