AZANKI Kość z insektami i kokosem S/M 12cm
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 21.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 21.00
| Specyfikacja | |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez cukru | Tak |
| Waga produktu | 55 g |
| Bez soi | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zapobieganie rozwojowi kamienia nazębnego oraz jego ponownego powstawania |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ograniczenie powstawania kamienia nazębnego |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Rodzaj opakowania | Karta z nagłówkiem |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych i średnich psów |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Rodzaj przysmaku | Dentystyczne |
| Rodzaj przysmaku | Hipoalergiczne |
| Rodzaj przysmaku | Naturalne |
| Rodzaj przysmaku | Do żucia |
| Rodzaj przysmaku | Gryzaki, kości do gryzienia |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bez kurczaka |
| Dodatkowe cechy | Szkoleniowe |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Dodatkowe cechy | Dentystyczne |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Główny smak | Owady |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Kość |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety. |
| Ostrzeżenia | Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Włókna surowe | 1,3% |
| Zawartość tłuszczu | 1,7% |
| Popiół surowy | 2,2% |
| Białko | 91,2% |
| Szerokość | 104mm |
| Długość | 34mm |
| Wysokość | 123mm |