Acer LC.BAG11.002 etui na tablet Etui wsuwane Czarny, Zielony
Symbol: 100688317
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 291.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100688317
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 291.00
| Specyfikacja | |
| Główny kolor produktu | Zielony |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Sztuczna skóra |
| Typ obudowy | Etui wsuwane |
| Kompatybilność z marką | Acer |
| Kompatybilność | ICONIA B1-71X |
| Szerokość | 166mm |
| Długość | 252mm |
| Wysokość | 246mm |