Acer Vero OBP 39,6 cm (15.6") Aktówka Szary
Symbol: GP.BAG11.036
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 223.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GP.BAG11.036
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 223.00
| Specyfikacja | |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 50% |
| Pasek na ramię | Tak |
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Kompatybilność z marką | Acer |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Materiały | Poliester |
| Przeznaczenie | Dorosły |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Typ obudowy | Aktówka |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Szerokość | 460mm |
| Długość | 310mm |
| Wysokość | 60mm |