Actis TB-3430A Toner (zamiennik Brother TN-3430; Standard; 3000 stron; czarny)
Symbol: TB-3430A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 82.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TB-3430A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 82.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Zastępuje | Brother TN-3430 |
| Kod OEM | Brother TN-3430 |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Brother DCP: L5500DN, L6600DW. Brother HL: L5000D, L5100DN, L5100DNT, L5200DW, L5200DWT, L6250DW. Brother MFC: L5700DW, L5750DW, L6800DW, L6900DW. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wersja | Standard |
| Kluczowe korzyści | Class A+ |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą. |
| Szerokość | 333mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 230mm |