Actis TH-53A Toner (zamiennik HP 53A Q7553A, Canon CRG-715; Standard; 3000 stron; czarny)
Symbol: TH-53A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 82.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TH-53A
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 82.00
| Specyfikacja | |
| Zastępuje | HP 53A Q7553A, CANON CRG-715 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Zamiennik |
| Kod OEM | HP 53A Q7553A, Canon CRG-715 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Canon/HP |
| Ilość | 1 szt. |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | HP LaserJet: P2010, P2014, P2014n, P2015, P2015d, P2015dn, P2015n, P2015x, M2727mfp. Canon i-SENSYS: LBP3310, LBP3370. |
| Certyfikaty | TÜV Rheinland |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Wersja | Standard |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 350mm |
| Wysokość | 125mm |
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Nie wdychać pyłu tonera.