Actis TX-3140A Toner (zamiennik Xerox 108R00908; Standard; 1500 stron; czarny)
Symbol: TX-3140A
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 82.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TX-3140A
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 82.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1500 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Zastępuje | Xerox |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kod OEM | Xerox 108R00908 |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Xerox Phaser: 3140. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia | New |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wersja | Standard |
| Kluczowe korzyści | Class A |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 350mm |
| Wysokość | 170mm |
• Tonery należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Nie wdychać pyłu z tonera.