Activejet AB-3213CN Tusz (zamiennik Brother LC3213C; Supreme; 7 ml; błękitny)
Symbol: AB-3213CN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 52.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AB-3213CN
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 52.00
| Specyfikacja | |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Kod OEM | Brother LC3213C |
| Ilość | 1 szt. |
| Zastępuje | LC-3213C |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj czarnego tuszu | Atrament barwnikowy |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Pojemność kolorowego tuszu | 7 ml |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Brother DCP: J572DW, J772DW, J774DW. Brother MFC: J491DW, J497DW, J890DW, J895DW. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia | New |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Wersja | Supreme |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać oparów. |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 100mm |