Activejet ACC-581PBNX Tusz (zamiennik do drukarki Canon CLI-581PB XL; Supreme; 11,70 ml; Foto niebieski)
Symbol: ACC-581PBNX
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 63.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ACC-581PBNX
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 63.00
| Specyfikacja | |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Kod OEM | Canon CLI-581PBXXL |
| Zastępuje | Canon |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Foto niebieski |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Model | Zamiennik |
| Pojemność kolorowego tuszu | 11,7 ml |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Canon Pixma: TS8150, TS8151, TS8152, TS8250, TS8251, TS8252, TS9150, TS9155. |
| Zgodne rodzaje atramentów | CLI-581XL |
| Wersja | Supreme |
| Technologia | New |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Klasa | A+ |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 30mm |