Activejet AF-KXFA52 Folia kopiująca (zamiennik Panasonic KX-FA52; Supreme; czarny)
Symbol: AF-KXFA52
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 54.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AF-KXFA52
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 54.00
| Specyfikacja | |
| Model | Wstążka do faksu |
| Technologia druku | Termotransferowy |
| Kod OEM | Panasonic KX-FA52 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Panasonic: KX-FC 225, KX-FC 226, KX-FC 228, KX-FC 253, KX-FC 255, KX-FC 258, KX-FC 268, KX-FP 205, KX-FP 206, KX-FP 207, KX-FP 208, KX-FP 215, KX-FP 218, KX-FG 2452, KX-FG 2658, KX-FG 2858, KX-FG 5643, KX-FC 265, KX-FC 266, KX-FC 275, KX-FC 278, KX-FP 225, KX-TG 265E. |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Długość taśmy | 30 m |
| Ilość sztuk | 2 |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z otwartym ogniem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu. |
| Szerokość | 265mm |
| Długość | 63mm |
| Wysokość | 63mm |