Activejet AH-951MRX Tusz (zamiennik HP 951XL CN047AE; Premium; 25 ml; czerwony)
Symbol: AH-951MRX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 52.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AH-951MRX
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 52.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kod OEM | HP 951XL CN047AE |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Zastępuje | HP |
| Pojemność kolorowego tuszu | 25 ml |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 1500 stron(y) |
| Kompatybilność | HP Officejet Pro: 8100, ePrinter 8100, 8600 N911a, 8600 Plus N911g, 251DW, 276DW, 8610, 8620. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Opis blokowy | Activejet Tusz |
| Wersja | Premium |
| Zgodne rodzaje atramentów | 951XL CN047AE |
| Technologia | Regenerowany (odnowiony) |
| Klasa | A+ |
| Funkcje techniczne | Cartridge with chip |
| Szerokość | 30mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 160mm |