Activejet AOC-303 Patyczki do czyszczenia klawiatur bawełniane, 12 sztuk w opakowaniu.
Symbol: AOC-303
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 31.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AOC-303
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 31.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Bawełna |
| Typ produktu | Zestaw do czyszczenia urządzeń |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Właściwe wykorzystanie | Klawiatury |
| Liczba dołączonych produktów | 12 szt. |
| Ilość | 12 |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 105mm |