Activejet ATB-2000N Toner (zamiennik Brother TN-2000/TN-2005; Supreme; 2500 stron; czarny)
Symbol: ATB-2000N
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 93.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATB-2000N
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 93.00
| Specyfikacja | |
| Zastępuje | Brother |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Wbudowany zespół bębna | Tak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kod OEM | Brother TN-2000/TN-2005 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2500 stron(y) |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, TUV (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Kompatybilność | Brother DCP: 7010, 7010L, 7025, 2030. Brother HL: 2032, 2040, 2070. Brother MFC: 7225N, 7420, 7820N. Brother FAX: 2820, 2920. |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 345mm |
| Wysokość | 170mm |
• Chronić przed dziećmi.
• Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami.
• Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą.