Activejet ATB-248YNX Toner (zamiennik Brother TN248XLY; Supreme; 2300 stron; żółty)
Symbol: ATB-248YNX
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 254.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATB-248YNX
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 254.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2300 stron(y) |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kod OEM | Brother TN248XLY |
| Zastępuje | Brother |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Brother DCP: L3520CDW, L3560CDW. Brother HL: L3220CW, L8230CDW, L8240CDW. Brother MFC: L3740CDW, L8340CDW, L8390CDW. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wersja | Supreme |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Zużyty toner i pojemniki utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami o gospodarce odpadami. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu substancji z oczami i skórą. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi. |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 130mm |