Activejet ATP-430N Toner (zamiennik Panasonic KX-FAT430X; Supreme; 3000 stron; czarny)
Symbol: ATP-430N
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 236.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATP-430N
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 236.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | Panasonic |
| Model | Zamiennik |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3000 stron(y) |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kod OEM | Panasonic KX-FAT430X |
| Kompatybilność | Panasonic: KX-MB2230, KX-MB2270, KX-MB2515, KX-MB2545, KX-MB2575. |
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 28000, TÜV Rheinland (ISO/IEC 19752, ISO/IEC 19798), CE |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Technologia | New |
| Wersja | Supreme |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Szerokość | 335mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 195mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• W przypadku kontaktu z oczami przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza.
• Tonery muszą być utylizowane zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych.