Activejet Biurko z elektryczną regulacją wysokości ET119W-C biały/dąb. Wymiar blatu 140 x 70 cm.
Symbol: ET119WC 140 B/D
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1303.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ET119WC 140 B/D
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1303.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Zarządzanie okablowaniem | Nie |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Poziom hałasu | <50 dB</td> |
| Maksymalny udźwig | 45 kg |
| Ilość nóg | 2 |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Typ portu ładowania | USB Type-A x1, USB Type-C x1 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Zakres regulacji wysokości | 725 - 1225 mm |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Materiał ramy | Stal |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Ilość silników | 1 |
| Wysokość skoku | 50 cm |
| Materiał blatu | Płyta meblowa |
| Typ regulacji wysokości | Prąd elektryczny |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zaprogramowania 4 ustawień wysokości w pamięci |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | System antykolizyjny |
| Kształt nóg (podstawy) | Nogi w kształcie litery "C" |
| Maksymalna prędkość | 25 mm/s |
| Rodzaj produktu | Biurko z elektryczną regulacją wysokości |
| Głębokość produktu | 704 mm |
| Szerokość produktu | 1404 mm |
| Wysokość produktu | 725 mm |
| Grubość blatu | 1,2 cm |
| Ilość | 1 szt. |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody w zestawie | Tak |
| Ilość paczek | 1 |
| Prezentacja video 2 | https://youtu.be/3eaA9Zsh-nQ |
| Prezentacja video | https://youtu.be/2oCOGX6yJHA |
| Szerokość | 830mm |
| Długość | 165mm |
| Wysokość | 1520mm |
• Upewnij się, że biurko jest odpowiednio zmontowane przed użyciem.
• Unikaj przeciążania biurka, aby zapobiec uszkodzeniom.
• Regularnie sprawdzaj stan mechanizmu regulacji wysokości (jeśli dotyczy).