Activejet DRB-2400N Bęben (zamiennik Brother DR-2400 ; Supreme; 12000 stron; czarny)
Symbol: DRB-2400N
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 139.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DRB-2400N
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 139.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Termin przydatności do użycia | 5 lat(a) |
| Kod OEM | Brother DR-2400 |
| Wydajność strony | 12000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Wielopak | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Zwrot i recykling kaset | Tak |
| Kompatybilność | Brother MFC: L2750DW, L2730DW, L2710DW, L2710DN. Brother HL: L2375DW, L2370DN, L2350DW, L2310D. Brother DCP: L2350DW, L2510D. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 330mm |
• Unikaj bezpośredniego kontaktu z substancją znajdującą się w bębnie.
• Zużyte bębny powinny być oddawane do punktów zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• W przypadku kontaktu z oczami, natychmiast przemyj dużą ilością wody i zasięgnij porady lekarza.