Activejet DRH-332N Bęben do HP 332A W1332A; Supreme; 30000 stron; czarny)
Symbol: DRH-332N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 220.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DRH-332N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 220.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | HP 332A W1332A |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wielopak | Nie |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność strony | 30000 stron(y) |
| Kompatybilność | HP LaserJet: 408dn. HP LaserJet MFP: 432fdn. |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Szerokość | 375mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 140mm |