Adapter DECT Jabra Link 400c, USB-C, UC EMEA/APAC
Symbol: 14205-31
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 849.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 14205-31
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 849.00
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | DECT adapter |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 150 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Jabra |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Szerokość produktu | 33 mm |
| Wysokość produktu | 11 mm |
| Głębokość produktu | 92 mm |
| Głębokość opakowania | 98 mm |
| Szerokość opakowania | 40 mm |
| Wysokość opakowania | 12 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Złączka 1 | USB-C |
| Bluetooth | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85189000 |
| Szerokość | 15mm |
| Długość | 99mm |
| Wysokość | 45mm |