Fellowes LX65 niszczarka Rozdrabnianie krzyżowe 4 cm Czarny
Symbol: 4400701
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 628.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4400701
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 628.00
| Specyfikacja | |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Niszczenie zszywek | Tak |
| Wydajność rozdrabniania | 10 arkuszy |
| Okienko | Tak |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Wymiary ścinek | 4 x 40 mm |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie krzyżowe |
| Niszczenie spinaczy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 6 min |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | P-4 |
| Pojemność kosza | 22 l |
| Szerokość robocza | 4 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84729080 |
| Szerokość | 263mm |
| Długość | 434mm |
| Wysokość | 400mm |
• Trzymać z dala od dzieci.
• Nie wkładać rąk, włosów ani luźnej odzieży do otworu niszczarki.
• Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem lub konserwacją.