Fellowes Laminator Saturn 3i A4
Symbol: 5724801
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 658.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 5724801
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 658.00
| Specyfikacja | |
| Sygnał dźwiękowy gotowości | Tak |
| Czas nagrzewania | 1 min |
| Automatyczne wykrywanie natężenia ruchu | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Maksymalna szerokość laminowania | 23,5 cm |
| Automatyczne wyłączanie po | 30 min |
| Model | Laminator na zimno/gorąco |
| Prędkość laminowania | 300 mm/min |
| Czas przed nagrzewaniem | 1 min |
| Maksymalna grubość folii | 125 µm |
| Format nośnika (podajnik 1) | A4 |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Liczba rolek | 2 |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 104,8 mm |
| Głębokość opakowania | 174,5 mm |
| Szerokość produktu | 436,6 mm |
| Waga produktu | 2,25 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,54 kg |
| Wysokość opakowania | 168,3 mm |
| Głębokość produktu | 139,7 mm |
| Szerokość opakowania | 489 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84729080 |
| Szerokość | 166mm |
| Długość | 440mm |
| Wysokość | 206mm |
• Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas pracy.
• Zachowaj ostrożność, aby uniknąć poparzeń podczas pracy z gorącymi elementami.
• Unikaj kontaktu z wodą i wilgocią.