Filtr do mikroplastiku ELECTROLUX E9WHMIC1
Symbol: E9WHMIC1
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 304.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: E9WHMIC1
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 304.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Electrolux |
| Model | Filtr |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość produktu | 176 mm |
| Wysokość produktu | 271 mm |
| Waga produktu | 1,49 kg |
| Szerokość produktu | 144 mm |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 250mm |