Filtr prywatyzujący Rodo Qoltec 51053
Symbol: 51053
Dostępność: Duża dostępność 69 szt.
Cena: 224.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 51053
Dostępność: Duża dostępność 69 szt.
Cena: 224.00
| Specyfikacja | |
| Format obrazu | 5:4 |
| Funkcje filtrowania wyświetlacza | Prywatność, antyrefleksyjny |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Łatwy do dostosowania | Tak |
| Łatwy do usunięcia | Tak |
| Łatwy do zamocowania | Tak |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor filtra | Czarny |
| Przeznaczenie | Monitor |
| Model | Bezramkowy filtr prywatyzujący |
| Szerokość produktu | 376 mm |
| Wysokość produktu | 301,5 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 48,3 cm (19") |
| Szerokość | 560mm |
| Długość | 343mm |
| Wysokość | 8mm |
NTEC sp. z o.o.
ul. Chorzowska 44B
44-100 Gliwice
Poland
sales@ntec.pl