Fiskars 1057558 sztuciec kuchenny i zestaw noży 5 szt.
Symbol: 1057558
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 338.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1057558
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 338.00
| Specyfikacja | |
| Nóż do pomidorów w zestawie | Tak |
| Nóż wielofunkcyjny w zestawie | Nie |
| Nóż do krojenia mięsa w zestawie | Nie |
| Kraj pochodzenia | Finlandia |
| Nóż do steków w zestawie | Nie |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Nóż do obierania w zestawie | Tak |
| Nóż do siekania w zestawie | Nie |
| Nóż do kości w zestawie | Nie |
| Deska do krojenia | Nie |
| Nóż do Santoku w zestawie | Tak |
| Kolor ostrza | Stal nierdzewna |
| Otwór na nożyczki | Nie |
| Nóż do sera w zestawie | Nie |
| Nożyce kuchenne w zestawie | Nie |
| Nóż do chleba w zestawie | Tak |
| Nóż szefa kuchni w zestawie | Tak |
| Nóż do filetowania w zestawie | Nie |
| Funkcje uchwytu | Ergonomiczny |
| Funkcje uchwytu | Miękki uchwyt |
| Typ produktu | Zestaw noży |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Nóż uniwersalny | Nie |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Długość ostrza noża 4 | 11,3 cm |
| Długość ostrza noża 2 | 21,3 cm |
| Długość łopatek | 19,9 cm |
| Długość ostrza noża 5 | 11 cm |
| Długość ostrza noża 3 | 16 cm |
| Liczba dołączonych produktów | 5 szt. |
| Uchwyt noża | Nie |
| Szerokość | 315mm |
| Długość | 225mm |
| Wysokość | 225mm |