Fotel biurowy ACTIVEJET YK7416 beżowy
Symbol: YK7416 BE
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 412.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: YK7416 BE
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 412.00
| Specyfikacja | |
| Kolor siedziska | Beżowy |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Materiał oparcia | Pianka |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Materiał siedziska | Skóra |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Materiał kół | Nylon |
| Kolor ramy | Czarny |
| Materiał ramy | Metal |
| Kolor oparcia | Beżowy |
| Podłokietnik | Tak |
| Klasa windy gazowej | 2 |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik wyściełany |
| Materiał podstawy | Metal |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Regulowany zagłówek | Nie |
| Kolor podstawowy | Srebrny |
| Regulowany podłokietnik | Nie |
| Zagłówek | Tak |
| Wysokość (min) | 107,5 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 44,5 cm |
| Szerokość siedziska | 53 cm |
| Wysokość (max.) | 117,5 cm |
| Szerokość produktu | 68,5 mm |
| Średnica podstawy | 64 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 54,5 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 54 cm |
| Głębokość siedziska | 53 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 73 cm |
| Szerokość opakowania | 740 mm |
| Głębokość opakowania | 390 mm |
| Wysokość opakowania | 580 mm |
| Obrotowe | Tak |
| Kolor obicia | Czarny |
| Materiał obicia | Skóra |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Szerokość | 390mm |
| Długość | 580mm |
| Wysokość | 740mm |